KONCERT HOSTŮ

KLÁRA VESELÁ a LUCIANO MAYACI

V pátek 19. 4. od 18 hodin vystoupí v KND akordeonistka Klára Veselá a kytarista Luciano Mayaci. Koncert je závěrem akordeonového workshopu, který bude probíhat po celý pátek. Jste srdečně zváni. Na začátku se nám představí i někteří naši žáci.

VÁNOCE 2018

NĚCO PRO SENIORY

Ještě před Vánocemi připravil náš LDO (literárně-dramatický obor) vánoční program pro seniory. Zda se líbil? No samozřejmě. Senioři patří k nejvděčnějšímu publiku, to se platilo i tentokrát. Navíc – musíme pochválit paní učitelku Gabču Horkou a děti – celý program stihly vymyslet a naučit se v rekordním čase. Takže – velký dík a jen tak dálJ! Zároveň děkujeme paní Radce Mecnerové, která velmi šťastně zvolila místo pro setkání – útulné prostředí opočenské knihovny.

Za fotky děkujeme Lucce Samkové z knihovny.