VÍTALI JSME ROK 2019

NOVOROČNÍ KONCERT

Novoroční koncert proběhl ve čtvrtek 24.1. v KND. Podílely se tři obory. Hlavními protagonisty byli žáci a žákyně hudebního a tanečního oboru, vystoupení svých 'kolegů a kolegyněk' slovem provázeli naši uvaděči z řad LDO. Povedlo se, v divácké obci panovala spokojenost – děkujeme za návštěvu a potlesk.

Více fotek na zusopocno.rajce.net.

VÁNOCE 2018

NĚCO PRO SENIORY

Ještě před Vánocemi připravil náš LDO (literárně-dramatický obor) vánoční program pro seniory. Zda se líbil? No samozřejmě. Senioři patří k nejvděčnějšímu publiku, to se platilo i tentokrát. Navíc – musíme pochválit paní učitelku Gabču Horkou a děti – celý program stihly vymyslet a naučit se v rekordním čase. Takže – velký dík a jen tak dálJ! Zároveň děkujeme paní Radce Mecnerové, která velmi šťastně zvolila místo pro setkání – útulné prostředí opočenské knihovny.

Za fotky děkujeme Lucce Samkové z knihovny.

ADVENT 2018

3. ADVENTNÍ NEDĚLE

Jak má vypadat český Advent?  Přesně to předvedli naši žáci 16. prosince v Mariánském kostelíku. Staré české adventní písně, jesličky, dokonce i oblečení připomínající Ladovskou zimu, to vše vytvořilo atmosféru českého Adventu a českých Vánoc. Děkujeme všem učitelům, kteří se podíleli, hlavně paní učitelce Prudilové, která odvedla největší kus práce. Ovšem tu úplně největší práci odvedly děti, patří jim pochvala. A také vzkazujeme dík rodičům, kteří dohlíželi na to, aby děti docházely na zkoušky (jedna byla i v sobotu…).

Více fotek na zusopocno.rajce.net.

MY VÁM TAKY!!!

POZVÁNKA NA TRČKOVO NÁMĚSTÍ

Ve čtvrtek 20. června přijede do Opočna Lokálka, předskokana jí bude dělat ZUŠka. Skupina My vám taky bude na Trčkově náměstí hrát od 17 hodin. Že to je skupina fajn lidí, dokazují fotky z hraní před třemi lety. Mrkněte na „starou fotografickou ochutnávku“ a jestli vám to vyjde, přijďte se podívat, jak to rozjedou naši My vám taky.