0
 
 
POZVÁNKA


ČESKO ZPÍVÁ KOLEDY

Středa 14. 12. od 18 hodin na Trčkově náměstí

Opočno se opět připojí k celostátní akci, která si v Opočně nachází stále více příznivců. Společný zpěv koled a zdobení stromku se stává milým setkáním, které sbližuje všechny přítomné.

Aby se nám všem dobře zpívalo, o to se postarají děti a učitelky z pěveckého oddělení. Aby se nám všem dobře zdobilo, o to se postaráme společně. Ozdobu si můžete přinést vlastní, ale budou připraveny i tradiční „zuškové“ – stromku budou slušet všechny. A aby nám nebyla zima? Inu, počasí poručit neumíme, ale jisté je, že i kdyby mrzlo, určitě nezmrzneme. O to se už postarají V Podloubí. Děti se budou moci zahřát třeba čajem. A dospělí? Buďte bez obav, dozajista se najde něco pořádně teplého i pro vás! 

VÍCE ZDE
ADVENTNÍ KONCERT


STŘÍBRNÁ NEDĚLE

Adventní koncert – neděle 11. 12. od 16 hodin v Mariánském kostelíku

Koncert, při němž zapálíme třetí svíčku na adventním věnci, bude věnován renesančním adventním písním a méně známým lidovým koledám. Je škoda, že mnohé z nich už jsou téměř zapomenuté, protože zní překrásně. O tom se přesvědčí všichni, kdo se přijdou podívat na naše menší i větší zpěváky, které doprovodí žáci hudebního oddělení. Dalším vánočním dárkem, který zazní při tomto koncertu, budou Pastorely od našeho rodáka, hudebního skladatele Luboše Sluky. Jste srdečně zváni. 

VÍCE ZDE
ROZVRHY - JAK NA NĚ

CESTA K ROZVRHŮM

Cesta je snadná: na horní liště – MENU – ROZVRHY. Už jsou definitivní!

VÍCE ZDE
Zprávy
ÚPLATA ZA VZDĚLÁNÍ
ÚPLATA ZA VZDĚLÁNÍ = ŠKOLNÉDětem rozdáváme lístečky na školné, měly by dojít ke všem rodičům:-). Jsou tam informace o platbě příkazem i v hotovosti – vyberte si. Splatnost na příkazech je 15. 10. Výběr ... Celý článek
Upozornění
 
          All rights reserved ZUŠ Opočno designed by otherwise.cz