0
 
 
START S HUDBOU A TANCEM

NOVOROČNÍ KONCERT 24. 1.

Ve čtvrtek 24. ledna od 18 hodin zveme všechny příznivce na Novoroční koncert. Rok 2019 přivítáme hudbou a tancem. Věříme, že se koncert našim dětem povede a na oplátku bude k nám všem rok 2019 obzvláště hodný!!!

K pozvání připojujeme několik fotek z loňského Novoročního koncertu.

VÍCE ZDE
VÁNOCE 2018

NĚCO PRO SENIORY

Ještě před Vánocemi připravil náš LDO (literárně-dramatický obor) vánoční program pro seniory. Zda se líbil? No samozřejmě. Senioři patří k nejvděčnějšímu publiku, to se platilo i tentokrát. Navíc – musíme pochválit paní učitelku Gabču Horkou a děti – celý program stihly vymyslet a naučit se v rekordním čase. Takže – velký dík a jen tak dálJ! Zároveň děkujeme paní Radce Mecnerové, která velmi šťastně zvolila místo pro setkání – útulné prostředí opočenské knihovny.

Za fotky děkujeme Lucce Samkové z knihovny.

VÍCE ZDE
ADVENT 2018

3. ADVENTNÍ NEDĚLE

Jak má vypadat český Advent?  Přesně to předvedli naši žáci 16. prosince v Mariánském kostelíku. Staré české adventní písně, jesličky, dokonce i oblečení připomínající Ladovskou zimu, to vše vytvořilo atmosféru českého Adventu a českých Vánoc. Děkujeme všem učitelům, kteří se podíleli, hlavně paní učitelce Prudilové, která odvedla největší kus práce. Ovšem tu úplně největší práci odvedly děti, patří jim pochvala. A také vzkazujeme dík rodičům, kteří dohlíželi na to, aby děti docházely na zkoušky (jedna byla i v sobotu…).

Více fotek na zusopocno.rajce.net.

 

 

VÍCE ZDE
ZVÝŠENÍ KVALITY VÝUKY V ZUŠ OPOČNO
Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových
kompetencích.
Registrační číslo: CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/0009729. Celková výše
podpory: 733 488,- Kč.
VÍCE ZDE
Zprávy
Upozornění
POVĚŘENEC Mgr. Pavla Marková, MBA email: pmarkova@toppriority.cz tel.: 724 144 895
 
          All rights reserved ZUŠ Opočno designed by otherwise.cz