0
 
 
NOVOROČNÍ KONCERT

POZVÁNKA

Srdečně vás zveme na koncert, který se koná ve čtvrtek 16. února od 18 hodin v KND. Vystoupí žáci hudebního, tanečního a literárně-dramatického oboru. Program už je hotový, takže se podívejte, na co se můžete těšit!

 

 

1. Vietorizsův kodex                         Píseň                                                  Jan Bouša – z.fl.,PHV 2.

     Joseph Haydn                               Menuet pro hrací hodiny                   doprovod-p.uč. Votroubková

2. Jiří Hlaváček                                 Jezdec                                                Martina Prátová-klavír, PHV 2

 

3. John Glenesh Mortimer                Kočka na lovu                                    Táňa Švorcová-baryton, 2.r.

                                                                                                                      doprovod-p.uč. Votroubková

 

4. Maria Linemann                            Little clown ragtime                          Vojtěch Baše – kytara, 3.r.

5. A. Mikulka                                     O měsíci a velblouďátku                   LDO – mladší žáci

6. Martha Mier                                  Romance                                            Tereza Roubalová-klavír, 3.r.

 

7. Albert Bigelow                              Winter Carousel                                Karel Bouša-trubka, 1.r.

                                                                                                                      doprovod-p.uč. Votroubková

 

8. William Gillock                            Karneval v Riu                                  Šárka Holubová-klavír,2.r.

9. Olafur Arnauld                              V nadzemí-na zemi                           TO 3.r.

 

10. Johann Sebastian Bach                Gavote                                               Josef Suček-housle,3.r.

      Edward Mollenhauer                   Chlapec Paganini                               doprovod-p.uč. Votroubková

      Christiene Bornemann                Scherzo          

11. Tatiana Stachak                           Valz Venezuela                                  Nikola Malenovská-kyt.,3.r             

12. David Aillen                                Steam Train                                       Jakub Šichan-saxofon,3.r.

                                                                                                                      doprovod-p.uč. Lepšová B.

 

13. Bryan Adams                               I do it for you                                    Marek Filip-keyb.3.r.

14. A. Dvořák                                    Humoreska                                        TO 6.,7.r., II.st.

 

15. Albert Stouhamiro                                   Legenda                                             Jaroslav Tomeňuk-tuba

                                                                                                                      doprovod-p.uč. Votroubková

 

16. David Aillen                                Gliding                                               Anita Joudová-saxofon,3.r.

                                                                                                                      doprovod-p.uč. Lepšová B.

 

17. Johannes Brahms                         Walzt in As dur                                  Kristýna Bečvářová-klavír,6.r.

      Martha Mier                                Golden reflections

18. Aran Chačaturjan                         Andantino                                          Jan Jenne-pozoun

                                                                                                                      doprovod-p.uč. Votroubková

19. Otto Eckelmann                           Rue la rose            duo akordeony    Magda Slavíčková +

                                                           Kir Royal                                           Jiří Tužil

 

20. A. Dvořák                                    Legenda č. 10 b moll čtyřruč. klavír Tomáš Rada +p.uč.Lepšová B.

 

21. hudební koláž                              Cesta k sobě                                       TO II. st.

 

 

VÍCE ZDE
PROSINEC SE ZUŠ

'PROSINEC HUDEBNÍ'

Ještě než si naši žáci začali užívat volna, připravili spolu se svými učitelkami a učiteli vánoční programy. Byl to adventní koncert 11. prosince a akce Česko zpívá koledy 14. prosince. Během zpívání koled byl ozdoben i stromek, který na Trčkově náměstí chvíli ještě zůstane, aby mohl připomínat toto příjemné setkání. 

VÍCE ZDE
Zprávy
ÚPLATA ZA VZDĚLÁNÍ
Dětem jsme rozdali příkazy k úhradě školného bankovním převodem. V případě, že chcete zaplatit v hotovosti, je to možné v kanceláři školy od pondělí 13. února do pátku 17. února od 9.30 do 17 ... Celý článek
Upozornění
 
          All rights reserved ZUŠ Opočno designed by otherwise.cz