0
 
 
POZVÁNKA


JARNÍ KONCERT

Zveme vás srdečně na jarní koncert, který se koná ve středu 21. března od 18 hodin v KND. Název jsme zvolili odvážně – jarní – dokonce jsme udělali maximum a datum už skutečně patří jaru. Sněhu, dešti a větru však poručit neumíme, takže počasí venku našemu názvu bohužel neodpovídá. Ale věřte, že hudba a tanec v podání našich dětí vás zahřejí stejně, jako by to dokázalo pořádné jarní slunce!

Až budou fotky, dodáme, teď se můžete podívat na ty loňské!


VÍCE ZDE
nový rok s hudbou

NOVOROČNÍ KONCERT

Na novoročním koncertě se diváci dočkali pestrého programu - vystoupili žáci hudebního a tanečního oboru, uváděli jej děti z oboru literárně-dramatického. Podle reakcí diváků nejvíc zářily saxofony, no jak jinak, mají přece výhodu - blýskají se samy o sobě. Což teprve když na ně hrají žáci, kteří se připravují na soutěž. A tak není divu, že právě oni sklidili asi nejvíce slávy. Přejme jim, aby stejně zazářili i na soutěži. Ale chválíme samozřejmě všechny, kdo pro nás novoroční koncert připravili. Za fotky děkujeme opět Miloslavu Pechovi. Více jich najdete na zusopocno.rajce.net. 

VÍCE ZDE
Zprávy
Upozornění
ÚPLATA ZA VZDĚLÁNÍ Hlásíme, že se blíží placení na 2. pololetí. Platby převodem - začnou vám chodit na mail. HOTOVOST - V TÝDNU OD 26. ÚNORA DO 2. BŘEZNA VŽDY OD 8.30 DO 16.15 HODIN.
 
          All rights reserved ZUŠ Opočno designed by otherwise.cz