0
 
 
VÁNOCE SE ZUŠ


KONCERT O VÁNOCÍCH

ČTVRTEK 13. 12. od 18 hodin v KND.

Koncert pro vás připravila učitelka zpěvu Petra Flígrová se svými žáky. Hostem bude její kolegyně Jarmila Čechová, která v ZUŠ vyučuje hře na flétny. Název koncertu slibuje, že se zase o krůček přiblížíme k Vánocům, tak si jej pěkně vánočně užijte. Vstupné je dobrovolné.

VÍCE ZDE
ADVENT SE ZUŠ


ČESKÝ ADVENTNÍ KALENDÁŘ

Adventní koncert – 16. 12. od 16:30 hodin v Mariánském kostelíku. Zahájí ho slavnostní fanfáry, po nichž se budete moci zaposlouchat do starých písní – převážně adventních. Zazní v podání pěveckého sboru s doprovodem žáků hudebního oboru. Těšit se můžete i na průvodní slovo, které se tentokrát zaměří na adventní pranostiky a zvyky. Vstupné je dobrovolné.

VÍCE ZDE
ZVÝŠENÍ KVALITY VÝUKY V ZUŠ OPOČNO
Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

Zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových
kompetencích.
Registrační číslo: CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/0009729. Celková výše
podpory: 733 488,- Kč.
VÍCE ZDE

nový rok s hudbou

NOVOROČNÍ KONCERT

Na novoročním koncertě se diváci dočkali pestrého programu - vystoupili žáci hudebního a tanečního oboru, uváděli jej děti z oboru literárně-dramatického. Podle reakcí diváků nejvíc zářily saxofony, no jak jinak, mají přece výhodu - blýskají se samy o sobě. Což teprve když na ně hrají žáci, kteří se připravují na soutěž. A tak není divu, že právě oni sklidili asi nejvíce slávy. Přejme jim, aby stejně zazářili i na soutěži. Ale chválíme samozřejmě všechny, kdo pro nás novoroční koncert připravili. Za fotky děkujeme opět Miloslavu Pechovi. Více jich najdete na zusopocno.rajce.net. Přiložené fotografie:

 
          All rights reserved ZUŠ Opočno designed by otherwise.cz