0
 
 
VZPOMÍNKA NA ČERVEN


VYSTOUPENÍ TANEČNIC 1.6.2018

Taneční obor každoročně připravuje svá samostatná vystoupení. V posledních letech jsou to programy, které jsou spojeny společným tématem a doplněny projekcí. V roce 2018 to bylo téma Byl jednou jeden svět, které nabídlo žákyním možnost nejen předvést své taneční umění, ale také ukázat, že pohybem se mohou vyjádřit i k vážným tématům. Výsledkem byl nadšený aplaus diváků, kteří opět zaplnili celé hlediště Kodymova národního domu.

více fotografií na zusopocno.rajce.net

VÍCE ZDE
...JEŠTĚ JEDNA VZPOMÍNKA NA ČERVEN


ABSOLVENTSKÝ KONCERT 20.6.2018

Při absolventských koncertech se každoročně představují ti, kdo ukončili studium I. nebo II. stupně. Díky tomu se mohou chlubit vysokou úrovní, která je umocněna důstojným prostředím zámecké obrazárny.

více fotografií na zusopocno.rajce.net


VÍCE ZDE
VZPOMÍNKA NA KVĚTEN


HRÁLO SE I S BARVAMI!

Kouzelný pořad s názvem Hrajeme si s hudbou a tancem proběhl na začátku května. Hudba, zpěv a dvě pohádky, které připravilo LDO s žáky hudebního oboru, vše sklidilo velký potlesk. Závěr patřil barevným písničkám – pásmu, v němž každá barva měla svoji písničku (a pěkně vydařenou) a taneční ztvárnění. Potlesk nebral konce a my nevíme, komu poděkovat víc, zda dětem a učitelům, nebo veřejnosti za jejich přízeň. Je to prostě fajn, když je radost na obou stranách… 

(více fotografií na zusopocno.rajce.net)


VÍCE ZDE

nový rok s hudbou

NOVOROČNÍ KONCERT

Na novoročním koncertě se diváci dočkali pestrého programu - vystoupili žáci hudebního a tanečního oboru, uváděli jej děti z oboru literárně-dramatického. Podle reakcí diváků nejvíc zářily saxofony, no jak jinak, mají přece výhodu - blýskají se samy o sobě. Což teprve když na ně hrají žáci, kteří se připravují na soutěž. A tak není divu, že právě oni sklidili asi nejvíce slávy. Přejme jim, aby stejně zazářili i na soutěži. Ale chválíme samozřejmě všechny, kdo pro nás novoroční koncert připravili. Za fotky děkujeme opět Miloslavu Pechovi. Více jich najdete na zusopocno.rajce.net. Přiložené fotografie:

 
          All rights reserved ZUŠ Opočno designed by otherwise.cz