0
 
 
ZPÍVÁNÍ NA TRČKOVĚ NÁMĚSTÍ

NEDĚLE 26. 6. OD 15 HODIN

Předpovědi vyhrožují deštivou sobotou, ale neděle už by měla být slunečná. A právě na neděli přichystala paní učitelka Flígrová letní zpívání na Trčkově náměstí. Držme jí a jejím žákům palce, ať to dopadne. Můžete se těšit na pestrý výběr, od klasiky až k muzikálům. Zpívat se bude asi dvě hodiny, takže přijďte kdykoliv – třeba v rámci procházky. 

(foto z r. 2016)

VÍCE ZDE
ZUŠ OPEN 2022

VYSTAVUJEME V NERATOVĚ

Již tuto neděli můžete vidět obrázky našich dětí z výtvarného oboru v Neratově. Budou zde vystaveny až do konce června. Ovšem pokud si uděláte čas už tuto neděli, je zde zároveň připravený program v rámci projektu ZUŠ OPEN.

Pro více informací o programu stačí zadat do vyhledávače ZUŠ open 2022 Neratov (nebo něco podobného:-))

Několik obrázků, které putovaly do Neratova, přikládáme. Všechny si můžete prohlédnout na ZUŠ OPEN 2022 NERATOV – zusopocno – album na Rajčeti (idnes.cz).

Jejich prodej pomůže při opravách kostela, jehož návštěvu vřele doporučujeme.

VÍCE ZDE

ÚPLATA ZA VZDĚLÁNÍ 2.pol.21/22

V únoru byly rozeslány příkazy k úhradě školného na 2. pololetí 2021/22. Většina žáků už má platby uhrazeny, od některých na ně čekáme. Prosíme o úhradu. Pokud potřebujete poradit - volejte p. Markovou - 739 145 521. Je možno i napsat mail - info@zusopocno.cz. Pokud chcete zaplatit v hotovosti - rovněž kontaktujte p. Markovou na uvedeném telefonu nebo mailu. Děkujeme a přejeme krásné dny.

 
          All rights reserved ZUŠ Opočno designed by otherwise.cz